czwartek, 13 lutego 2014

AMBIENTE 2014
To były bardzo inspirujące dni!Ponad 4700 wystawców z całego świata  prezentowało swoje najnowsze produkty i innowacje z obszaru produktów używanych na co dzień  przede wszystkim w kuchni i w jadalni. Przez ten czas można było podziwiać możliwości ludzkiej kreatywności i bardzo się nimi zainspirować.
Partnerem tegorocznej edycji targów AMBIENTE była Japonia, więc mieliśmy możliwość zobaczyć jak japoński minimalizm i tradycja przekładają się na zastosowanie w życiu codziennym.

Podpatrzyliśmy także trendy, jakie będą królować w roku 2014 we wzornictwie użytkowym. Jeżeli chodzi o kolory, to prawdziwym hitem będzie wszystko, co różowe, konkretnie w pudrowych lub jasnych odcieniach tego koloru. Także mieszanie materiałów i struktur, rodem z awangardy jest bardzo na czasie. I tak można łączyć szkło z korkiem, porcelanę z metalem lub metal z drewnem.
Motywy zaczerpnięte z natury nadal przeżywają swoją świetność. Nasycone kolory i wyraziste wzory są nadal bardzo na czasie. Można dostać zawrotu głowy od pomysłów i inspiracji.
Poniżej umieszczam kilka fotografii
naszego stoiska, które jak widać było bardzo trendy.

Czekamy na kolejne Targi AMBIENTE w 2015 roku.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz